Solárium

ERGOLINE Inspiration

Objednávejte na 608860386

Solárium

Doporučení obecně

  • Jedna opalovací kůra v soláriu se skládá z více opalování, ne vícekrát než jednou denně
  • Solárium navštěvujte v minimálním intervalu 48 hodin
  • V jeden den se neopalujte v soláriu i na slunci
  • Opalování v soláriu se z důvodu dalšího zatížení organismu nedoporučuje nemocným ani těhotným ženám
  • Některé léky mohou ojediněle způsobit přecitlivělost na UV záření. Možné problémy konzultujte se svým lékařem
  • Před a po opalování je dobré používat speciální solární kosmetiku - možnost širokého výběru přímo ve studiu. Vhodné je rovněž užívání beta karotenu
  • Dětem se umělé slunění nedoporučuje
  • Po určité době dopřejte pleti odpočinek. I zde platí "všeho s mírou"!
  • V případě nejasností Vám ráda poradím

Nově pro Vás OTEVŘENO nové SOLÁRIUM, kde se můžete v příjemném prostředí zrelaxovat, odpočinout si a nechat se v klidu opalovat. O to se postará 44 speciálních lamp o výkonu 160/180 W s podporou MP3 hudebního doprovodu.

Účinky solária

  • výrazně zlepšuje kožní onemocnění akné, plísně, lupénku apod...
  • stimuluje Váš imunitní systém
  • příznivě působí na kloubní onemocnění, bolesti zad, krevní oběh, astma apod...
  • zvyšuje tělesnou výkonnost
  • působí preventivně proti nachlazení a chřipce

Doporučení před první návštěvou solária

MAKE-UP A SOLÁRIUM

Ne, prosím. Vyčištěná plet' lépe absorbuje UV-záření. V kosmetických přípravcích jsou obsaženy nejrůznější látky. At' již jde o emulgátory, tuky nebo tak zvané vonné látky - ve spojení s UV zářením mohou tyto látky na pokožce vyvolat alergické reakce. Z toho plyne zásada před každým použitím opalovacího přístroje: Bezpodmínečně se odličte! Make-up uzavírá póry pokožky obličeje. UV záření opalovacího přístroje opět otevře tyto uzavřené kožní póry, přičemž do pokožky pronikne nejenom světlo, ale také alergicky působící složky make-upu: Dalším negativním důsledkem make-upu je, že se po určité době celkově zhoršuje stav pleti. I přesto, že může být decentní make-up tak pěkný - ve spojení s UV zářením více škodí než prospívá. Proto: Před opalováním make-up odstraňte, aby se po opálení mohl ještě lépe projevit.

SPRCHOVÁNÍ PO POUŽITÍ SOLÁRIA?

Opálení vzniká v kůži, ne na kůži, proto se nedá smýt. Po sprchování ošetřete Vaši pokožku hydratačním krémem.


LÉKY A OPALOVÁNÍ SOUČASNĚ

O některých lécích je známo, že zvyšují citlivost pokožky na UV záření. Zvláště vysoká pravděpodobnost je u antibiotik, sulfonamidů, psychofarmak, uklidňujících prostředků, antidiabetik a diuertik. Také samoopalovací prostředky, které obsahují psoral nebo kumarin zvyšují citlivost pokožky. V případě pochybností se nejprve poraďte s lékařem, abyste si opalování mohli užít zcela bez rizika.

KONTAKTNÍ ČOČKY V SOLÁRIU?

Odpověď zní: Ano! Stejně jako ostatní uživatelé opalovacích přístrojů by měli i nositelé kontaktních čoček nosit speciální ochranné brýle pro ochranu očí proti ultrafialovému záření. Pro zajištění lepší ochrany se nositelé brýlí a kontaktních čoček mohou u svých optiků informovat ohledně výměny za kontaktní čočky s ochranou proti UV-záření. UV-A- a UV-B filtry v kontaktních čočkách chrání rohovku a vnitřní oko téměř 100% vůči energeticky silnému UV záření. Z toho budou mít uživatelé opalovacích přístrojů prospěch nejenom v přírodě, ale i v soláriu. Tyto kontaktní čočky můžete nosit bez omezení také v soláriu. O další informace požádejte prosím Vašeho optika či očního lékaře.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky